Симбіотик

Симбіотик

Симбіотик
Симбіотик
Модель: Симбіотик
Наявність: На складі
Ціна 13.00грн
Податок на обмін: 13.00грн
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

здоров'я кишечника

Симбіотиків - це пробіотик нового покоління. До його складу входить симбіоз біфідо-, лакто-і пропіоновокислих бактерій, що складають основу мікрофлори здорової людини. Цей унікальний комплекс бактерій розроблений таким чином, щоб природним шляхом і в короткі терміни відновити здорову мікрофлору кишечника і нормалізувати травлення. Як мультипробіотик, симбіотиків дуже ефективний для відновленні мікрофлори після застосування антибіотиків.

Коном легко: 1 закваска = 1 грам = 3 літри йогурту + перезаквашіваніе

Бактеріальний склад:

 

Bifidobacterium бифидум
Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium лонгум
Bifidobacterium короткий
Bifidobacterium adolescentis
Streptococcus salivarius підвид. thermophilus
Lactobacillus Delbrueckii підвид. Bulgaricus
Lactobacillus ацидофілін
Lactobacillus Casei підвид. rhamnosus
Lactobacillus Plantarum
Propionibacterium freudenreichii


Симбіотиків добре підходить для харчування дітей до 1 року. У ньому містяться біфідо-і лактобактерії, які необхідні для правильної роботи організму і гарного пристосування до нових продуктів. І в ньому відсутні інші мікроорганізми, яких ще немає в кишечнику у дитини у віці до 1 року.

Користь і ефективність закваски «симбіотиків» підтверджені клінічним дослідженням кафедри внутрішньої медицини Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця, яке проводилося в 2012 році. Дослідження довело, що в групах хворих з вираженими сімптомамідісбактеріоза вдається досягти позитивної динаміки при додаванні в раціон заквасок «симбіотиків». Результати повністю підтвердили ефективність і користь закваски «симбіотиків» не тільки для здоров'я в цілому, але і для профілактики лікування дисбактеріозу, викликаних порушенням мікрофлори.

Для того, щоб отримати об'єктивні результати, дослідження проводилося відповідно до стандарту для медичних препаратів - подвійне, сліпе, плацебо контроліруемое-. Іншими словами, половина пацієнтів приймала «симбіотиків», а друга - «плацебо» (пустушку). При цьому по виду пакетики не відрізнялися, і пацієнти не знали, що саме вони приймають. Такий підхід дав можливість повністю виключити будь-які інші фактори, крім лікувального ефекту заквасок.

МОЗ України рекомендує Закваски хороша їжа для:

- Харчування дітей від 6 місяців і старше;

- Підвищення імунітету;

- Нормалізації травлення і роботи ШКТ;

- Відновлення мікрофлори кишечника при дисбактеріозах, під час і після прийому антибіотиків.

Закваска симбіотиків - краще харчування для вагітних

Для того щоб жінка могла народити здорову дитину, їй необхідно правильно харчуватися протягом вагітності. Особливо важливо дбати про здоров'я кишечника, адже від цього залежить здоров'я не тільки мами, але і малюка. Щоб не допустити погіршення стану мікрофлори, надійним помічником послужить закваска симбіотиків. Ця закваска відмінно підійде, оскільки має властивості, які активно допомагають зміцнити і відновити баланс мікрофлори і у мами, і у майбутньої дитини. Симбіотиків - це мультипробіотик, а значить до його складу входить більше 10 видів корисних бактерій. Завдяки їхнім властивостям, йогурт має прекрасний свіжий смак і щільну консистенцію, допомагає позбутися багатьох проблем, викликаних дисбактеріозом та іншими захворюваннями травної системи. Він також запобігає алергії і діарею.

Про те як відновити мікрофлору кишечника і вилікувати дисбактеріоз, детальніше тут.

Для прискорення ефекту симбіотиків можна вживати в чистому вигляді, без заквашування. Розчиніть вміст одного пакетика в 20 мл теплої кип'яченої води або молока і приймайте двічі на день за 20 хвилин до їжі протягом 2-х тижнів (для дітей до 3х років - один пакетик розділити на два прийоми).

Вага сухої речовини в пакетику 1г. Закваска симбіотиків розрахована на сквашивание 1-3 літрів молока. Готовий продукт можна використовувати як закваски і готувати з нього новий йогурт. Докладніше про перезаквашіваніі тут (посилання на інструкцію).

Термін придатності - 1 рік при температурі 0 + 6 ° С (холодильник), 2 роки при температурі - 18 ° С (морозилка).

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Працює на OpenCart
магазин бактеріальних заквасок © 2017